home staging

Home staging

To oferta skierowana jest nie tylko dla właścicieli nieruchomości, ale również dla pośredników nieruchomości. Dzięki home stagingowi sprzedasz szybciej i za dobrą cenę, a Twoje oferty będą wyróżniać się na tle innych biur nieruchomości, wypierając tym samym oferty przygotowane w sposób niedbały.

Jeśli jesteś agentem łatwiej przekonasz klientów do umów na wyłączność i będziesz z przyjemnością prezentować nieruchomości przed klientem.

Jeśli jesteś deweloperem to stwórz mieszkanie pokazowe, które zachęci do zamieszkania w konkretnym wnętrzu wykorzystując techniki home stagingowe.

Pamiętajcie, że klient podświadomie podejmuje decyzję o kupnie czy najęciu w przeciągu pierwszych kilku sekund od wejścia do domu czy mieszkania. Na tą decyzję wpływa „pierwsze wrażenie” czyli to jak oceniły go zmysły: wzroku, dotyku, zapachu, słuchu.

Jeżeli chcecie sprzedać lub wynająć mieszkanie /dom szybko i zyskownie, to należy najpierw go do tego przygotować najlepiej zlecając profesjonalny home staging.

Pomogę sprawić, żeby wnętrza były klimatyczne i zachęcały do zamieszkania. Usługa polega na aranżacji nowoczesnego, estetycznego wnętrza przy jak najniższych kosztach. Kompleksowo przeprowadzę home staging – zajmę się koordynacją wszystkich prac od remontu przez zakupy, aranżację, a kończąc na sesji fotograficznej.

Wspólnie ustalamy budżet, zakres prac i listę głównych zakupów jakie będą odpowiednie dla Twojej nieruchomości.

Wydatek związany z usługą home staging’u jest nieporównywalnie niższy od opłat jakie będziesz ponosić oczekując, aż mieszkanie zostanie sprzedane lub wynajęte. Jeśli szybciej zarobisz to szybciej możesz zacząć wydawać lub inwestować dalej.

Etap I

Konsultacja ustna
To spotkanie projektanta z inwestorem w jego mieszkaniu, gdzie dokonywana jest diagnoza i propozycja poprawy wizerunku mieszkania.
Po spotkaniu ustalamy czy klient sam wykona wszystkie prace czy zlecona zostanie kompleksowa usługa home stangingu.
W przypadku zlecenia na miejscu wykonywane są zdjęcia wnętrz i pomiary.
Istotne
W celu dokładnej analizy przedmiotowej nieruchomości przed spotkaniem należy dostarczyć informację o istniejących ofertach prezentacyjnych nieruchomości (np. link do reklamy internetowej).

Etap II

Kompleksowy Home Staging

  • koordynacja prac remontowych (nadzór nad ekipą budowlaną – przedstawienie zamierzenia stylistycznego i sprawdzenie jego poprawnego wykonania)
  • zakupy
  • aranżacja
  • sesja fotograficzna

Posiadasz nieruchomość i planujesz przeprowadzić home staging? Zapraszam do kontaktu! W ciągu 14 lat pracy w zawodzie architekta brałam udział w kilkuset udanych projektach zrealizowanych w m.in. takich miastach jak: Rybnik, Gliwice, Katowice, Żory, Zabrze, Bytom, Radlin, Rydułtowy, Wodzisław Śląski, Tychy, Będzin, Wisła, Ustroń, Bielsko Biała.

Przykład przeprowadzonego Home Stagingu:

przed:
po:

Umów się na spotkanie